Van de voorzitter
De vraag rondom de redacteur van dit mooie blad is tijdelijk opgelost doordat Edwin Voerman voorlopig de honneurs waarneemt van de functie als redacteur. Wel blijft de oproep staan voor een nieuwe redacteur. Heeft u ervaring hiermee en bent u in staat om schrijvers aan u te binden dan is het misschien iets voor u.
Naast een andere redacteur hebben we besloten een redactieraad in het leven te roepen. Deze redactie-raad zal samen met de redacteur het blad vormgeven. Misschien iets voor u?
Zoals bekend heeft Willem van den Elst aangegeven volgend jaar te stoppen als veilingmeester. Zijn laatste veilig zal op de bijeenkomst van mei 2026 zijn.
Pascal Broers hebben we bereid gevonden om Willem van den Elst op te volgen als veilingmeester en daarmee zijn we verzekerd van de voortgang van onze gewilde veilingen.
Inmiddels is ook de Tour de France begonnen. Een mooi wielerevenement en dit wordt mooi weergegeven door Ran van den Boom met zijn dagelijkse etappeweergave op instagram met Franse postzegels die iets met de etappe te maken hebben. Erg mooi en knap werk.
In september hebben we weer onze jaarlijkse openbare bijeenkomst waarbij we aandacht vragen aan de plaatselijke verenigingen voor onze mooie vereniging en iedereen uitnodigen om onze bijeenkomst te bezoeken.
Edwin Voerman zal op deze bijeenkomst zijn presentatie verzorgen over de Franse serie “Sage”. Ik wens u veel leesplezier en hoop u te zien op onze bijeenkomst in september.
Met vriendelijke groet,
Jeroen Bakker