Van de voorzitter
Ik kon net lopen toen onze vereniging bijna 60 jaar geleden werd opgericht. In 2027 is het zover en daar zijn wij als bestuur al mee bezig. Hoe willen we hier aandacht aan geven en het met elkaar vieren? Zijn er leden die ideeën hiervoor hebben of mee willen helpen organiseren? Dan kunt u dit melden bij het bestuur.
Toen de vereniging opgericht werd bestond er geen internet en zeker geen Instagram. Ran van den Boom is zeer actief hierop namens de vereniging en is nu bezig met een serie over ‘Vrouwen op postzegels’ en een serie over ‘Souvenir Philatélique’. Erg leuk om te volgen en te lezen. Ons Instagram-account heeft nu 840 volgers van over de hele wereld.
We zijn nog steeds op zoek naar een penningmeester en een eindredacteur voor het Marianne bulletin. Interesse? Informeer bij het bestuur.
Ook zoeken we nog mensen om ons te vertegenwoordigen op de Oudjaarsbeurs Houten 2025. Indien u het leuk vindt om onze vereniging te vertegenwoordigen meldt u aan bij het bestuur.
De aankomende bijeenkomst in november komt Rien de Jong ons alles vertellen over de kleur van postzegels in zijn interessante lezing.
Dan wil ik u veel leesplezier wensen en hopelijk zien we elkaar op de bijeenkomst van november in De Bilt.
Met vriendelijke groet,
Jeroen Bakker
